Meniny má Juraj
Slovensky - English
O nás O projekte Činnosť centra DoktorandiSemináre Fórum Nástenka Kontakt

Seminár 1 Seminár 2 Seminár 3 Seminár 4 Seminár 5
Seminár 3
V dňoch 2. a 3. mája 2007 sa v novej zasadačke FEŠRR konal ďalší zo seminárov v rámci Centra doktorandov FEŠRR s názvom Regionálna politika SR. Na prednáškách sa okrem doktorandov FEŠRR zúčastnili tiež doktorandi z iných fakúlt, študenti a pedagógovia.

Na 2. mája prijala pozvanie Ing. Alena Kuruczová z Pôdohospodárskej platobnej agentúry, ktorá prednášala na tému Formy podpory v oblasti poľnohospodárstva a ich využitie. Informovala nás o využití predvstupového fondu SAPARD v SR, SOP PaRV a Pláne rozvoja vidieka. Po nej mal prednášku profesor Milan Buček z Ekonomickej univerzity v Bratislave. So záujmom sme si vypočuli jeho prednášku na tému Analýza podnikateľského prostredia a bariér v rozvoji regiónov.

3. mája prednášal ako prvý v poradí Ing. Daniel Ács, štátny tajomník MVRR, o novom Národnom strategickom referenčnom rámci na roky 2007-2013. NSRR je základný dokument pre využitie fondov EÚ na nové plánovacie obdobie. Na ďalšej prednáške nás Ing. Marián Božík z VÚEPP podrobne informoval o poľnohospodárskych politikách nových členských štátov EÚ. Poslednú prednášku mal Ing. Ivan Zemko z Úradu vlády SR, ktorý nám podal informácie o inštitucionálnom a finančnom zabezpečení regionálnej politiky SR.


Ďakujeme všetkým prednášajúcim.

Ing. Jozef Porubský
Fotogaléria semináru
Na stiahnutie :
[Ács.zip - 1,97 MB] [Buček.zip - 1,36 MB] [Kuruczová.zip - 2,26 MB]

[Porubský + Milotová.zip - 0,8 MB] [Zemko.zip - 0,3 MB]
Novinky
7.2.2008
Doplnené materiály na stiahnutie k semináru 4
18.12.2007
Pridané: Semninár 4 - materiály na stiahnutie
TOPlist
CENDO - Centrum Doktorandov 2007